O nas

Impresje

Witamy na stronie
Impresje Home Collection

Tu znajdziesz piękne tkaniny dekoracyjne, tapety, murale, dywany i wykładziny renomowanych europejskich marek, a także mnóstwo inspiracji pomocnych w stworzeniu Twojego wymarzonego wnętrza.

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem

Firma Impresje s.c. jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce licznych europejskich producentów tkanin dekoracyjnych i tapet ściennych: Anthology, Borastapeter, Cole & Son, Colefax & Fowler, Harlequin, Jane Churchill, Larsen, Linwood, Lizzo, Manuel Canovas, Zoffany. Są to renomowane marki oferujące produkty wysokiej jakości pod względem wzornictwa i jakości wykonania.

Nasz showroom

Od 25 lat prowadzimy rodzinną firmę zajmującą się  sprzedażą artykułów wyposażenia i wystroju wnętrz, a także kompleksową realizacją dekoracji okien i wnętrz. Zapraszamy Cię  do odwiedzenia naszego przestronnego showroomu przy ul. Powsińskiej 22 na warszawskiej Sadybie. Tu w komfortowych warunkach możesz zapoznać się z naszą bogatą ofertą wzorników z  tkaninami dekoracyjnymi, tapetami ściennymi, dywanami i porozmawiać z naszymi doradcami o swoich oczekiwaniach i pomysłach. Chętnie podzielimy się  naszą wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na stworzenie Twojego wymarzonego wnętrza.

Nasze
credo

Dobieramy tkaniny zasłonowe i obiciowe, tapety ścienne i dywany tak, aby razem z meblami tworzyły harmonijną i spójną całość. Ważna jest dla nas jakość wykonania, dbałość o detale, proporcje. To są cechy  które sprawiają, że zamówione w naszej firmie dekoracje  będą służyć Ci przez długie lata. Dla nas wnętrze to coś więcej niż pokój wypełniony meblami. To intymna przestrzeń która odzwierciedla naszą osobowość, pasje i upodobania estetyczne. Proponujemy rozwiązania wpisujące się zarówno w gust jak i budżet klienta.

Nasza pasja

Mamy dużo szczęścia, ponieważ nasza praca jest również naszą pasją. Rozmowy z klientami, dobieranie odpowiednich wzorów tkanin, tapet, dywanów i nadzór nad sprawną realizacją projektu dostarcza nam wiele przyjemności i satysfakcji.  Na bieżąco śledzimy światowe trendy w projektowaniu i dekoracji wnętrz, regularnie jeździmy na targi do Paryża i Londynu w poszukiwaniu nowych pomysłów. Trzymamy rękę na pulsie, wprowadzając do oferty nowe kolekcje i rozwiązania techniczne. Czuwamy nad tym, aby cały proces realizacji zamówień odbywał się sprawnie i terminowo. Do każdego klienta podchodzimy z uwagą i zaangażowaniem. Zależy nam na tym aby nasi klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów jaki i profesjonalistów.
Zachęcamy do odwiedzenia nas!

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość

Opinie klientów

Nasze marki

Showroom

ul. Powsińska 22
02-920 Warszawa
tel. +48 22 642 25 40
impresje@impresje.pl
office@impresje.pl

poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00

Biuro i magazyn

ul. Klimontowska 26 lok.48C
04-672 Warszawa
tel. +48 501 399 815
biuro@impresje.pl

poniedziałek – czwartek: 08:30 – 16:30

piątek 8:00 – 16:00

Odwiedź nas: